/ BELEDİYE BAŞKANI

Kıymetli Gençler; 

Sizler bizim yarınlarımızın teminatı, geleceğimizin umudu, en değerli hazinemizsiniz. Yarının büyüklerinin ülkelerine faydalı birer birey olmaları için Sultangazi Belediyesi olarak bir çok proje üretiyor, gençleri ön planda tutan çalışmalarımızı hayata geçiyoruz. 

Gençlerimize verdiğimiz değer, yarınlarımıza yaptığımız en önemli yatırımdır. Gençlerimizin hayatta daha güçlü bir şekilde var olabilmelerinin yolunun iyi bir eğitimden geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle başta eğitim olmak üzere kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere tam destek veriyoruz. 

Gençlerimizin ders çalışabileceği, spor yapıp 4 mevsim doyasıya yüzebileceği, aynı zamanda birçok atölye çalışmalarına katılabileceği gençlik merkezlerimizin sayısını günbegün artırıyoruz. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için sporu ve sporcuyu önemsiyor, Spor Akademimizde binlerce gencimizin yeteneklerinin farkında olmasına yardımcı oluyoruz. SEDA ile çocuklarımızı ücretsiz olarak lise ve üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Üniversiteye giden yavrularımızı da yalnız bırakmıyor, ulaşım masraflarını belediye olarak biz karşılıyoruz. 

Gençlerimizin fikirlerini önemsiyor, bu yüzden sık sık bir araya geliyoruz. Gençlerimizin gözünden şehrimize bakarak istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yapacağımız projeleri şekillendiriyoruz. Bu koltuklar, bu mevkiler ileride gençlerimizin olacak. Bu yüzden ne kadar gençlerimiz için kendilerini geliştirebilecekleri alanlar oluşturabilirsek o kadar geleceğimize güvenle bakarız. 

Bizler geleceğimizin emin ellerde olacağına yürekten inanıyoruz. Hedefi doğru koymak, bu yolda emek vermek, ayağınız takılsa da pes etmeden yolunuza devam etmek bu zorlu hayat yolculuğunda anahtar kelimeleriniz olacaktır. Attığınız her adımda en büyük destekçiniz olduğumuzu unutmayın. Her daim yanınızda olduğunuzu bir kez daha belirtiyor, sizleri sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

 

Abdurrahman DURSUN
Sultangazi Belediye Başkanı

 

SİYASİ YAŞAM


BEĞEN PAYLAŞ:
VİDEOLAR
FOTO GALERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Sultangazi Belediyesi.